Yüklenirken Lütfen Bekleyiniz...

Nitelikli Hizmet

Özel Ankara Umut Hastanesi; alt yapısı, teknolojik cihazları, konforlu bölümleri, güçlü kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile tanı, tedavi ve bakımda güven ve kalitenin merkezidir. Gelişmiş teknolojiye sahip tanı-tedavi üniteleri,  uzman hekimleri, bilimsel yaklaşımı, donanımlı servisleri, eğitimli ve güler yüzlü çalışanları ile sağlık alanında niteliği ve çizgiyi yükseltmektedir. Eğitimli ve deneyimli kadrosu ”Kendimizi ya da Yakınımızı Emanet Etmeyeceğimiz Hiç Bir Yere ve Kimseye Hastalarımızı Emanet Etmeyiz” anlayışını benimsemiştir.

Özel Ankara Umut Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının kendilerini özel ve huzurlu hissetmeleri için tıbbi donanım ve konfor bir arada planlanmıştır. Hastane dışında karşılanan hastalara kapıdan girdiklerinde tahsis edilen görevliler eşlik etmektedir. Süit ve tek kişilik odalarda, kişisel bakım malzemeleri, televizyon, telefon, mini buzdolabı, refakatçi koltuğu, gardırop, kilitli kasa, hemşire çağrı panelleri, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

Hastanemiz cerrahi alanda referans alınan sağlık kurumudur. Modern ameliyathanelerinde, akademik unvana sahip hekimler tarafından kapalı/açık tüm ameliyatlar gerçekleştirilmekte ve birbirinden başarılı birçok ameliyata imza atılmaktadır.

Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Mamografi, Kemik Dansitometri, Ultrasonografi ve Röntgen cihazları sonuçları dijital ortamda arşivlenmekte ve uzak erişime sunulabilmektedir. Bünyemizde bulunan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji ve Seroloji Laboratuarları’nda çağdaş tekniklerle gelişmiş inceleme ve tanısal çalışmalar yapılmaktadır.

Dahiliye, Cerrahi, Kardiyovasküler Cerrahi, Kardiyoloji, Yenidoğan Yoğun Bakım ünitelerinde özel eğitim almış uzman ekipler görev yapmaktadır. Bilgi, deneyim ve şefkatin birleştiği ünitelerde tüm hastalar, modern tıbbi cihazlar ve merkezi monitörler aracılığı ile kesintisiz izlenmektedir.

Dinamik bir yönetim anlayışıyla, sürekli eğitimi ve gelişimi destekleyen, çağdaş, bilimsel, güncel, etik ve yasalara uygun sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen hastanemiz, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.